Ana Sayfa
Özel Dosyalar
İnsan ve Toplum
İz Bırakanlar
Faydalı Bilgiler
 
Kültür Sanat
Polemik
Sudoku Oyna
Sesli Kütüphane
İletişim
Hakkımızda
Ö. Çetin Engin
Saflık, tarife muhtaç...
İrfan Atasoy
İyiyim!..
Vehbi Abimizin yazıları
"O büyük günde buluşuncaya kadar sevenlere sabır, selamet;
Mahrum kalmışlara da insaf ve itidal dilerim..." - Vehbi Arvas
TGRT FM’de 15. yıl mutluluğu
07 Ekim 2007 Pazar | 00:42

TGRT FM, 15. yaş gününü verdiği iftarla kutladı. TGRT HABER TV çalışanları da kutlamaya iştirak ederek kardeş kuruluşu yalnız bırakmadı. Geceye TGRT FM Genel Müdürü İlhan Apak, TGRT FM'de programlar yapan Osman Ünlü, tarihçi İsmail Yağcı ve İhlas Eğitim Kurumları Genel Müdürü Hami Koç'un da aralarında bulunduğu seçkin davetliler katıldı.

İlkeli, dürüst ve seviyeli yayınları ile her gün başarı çıtasını biraz daha yükseklere çıkaran TGRT FM, 15'inci yılını dün verdiği iftarla çalışanları ve seçkin davetlileri ile
birlikte kutladı.
Haber ve yorumları ile Türkiye'nin gündemini oluşturan TGRT HABER TV çalışanları da, bu mutlu gününde kardeş kuruluşu TGRT FM'i yalnız bırakmadı. 4 Ekim 1993'te yayın hayatına başlayarak kesintisiz bir şekilde beğeni ile dinlenen TGRT FM, Merter The Green Park Hotel'de 15'inci yaşına girmenin mutluluğunu personeli ve seçkin davetlileri ile birlikte verilen iftarla kutladı.


Delikanlılık yaşındayız
TGRT FM'de program yapan ilahıyatçı-yazar Osman Ünlü, iftarın ardından dua ederek, kısa bir konuşma yaptı. Osman Ünlü, ramazan-ı şerifin çok kıymetli bir ay olduğunu ve herkesin bu aydan istifade etmesi gerektiğine değinerek, "İnsan kendi muhasebesini yapıp mahşer gününe hazırlanırsa rahat eder. Bizden istenen emirleri yerine getirmek kaçınılmaz borcumuzdur. Bu ay onun için çok ehemmiyetli ve kıymetlidir. Mutlaka iyi değerlendirmemiz gerekir" dedi.
TGRT FM Genel Müdürü İlhan Apak da, 15'inci yaşına ulaşmanın mutluluğunu paylaşmak için kendilerini yalnız bırakmayarak iftara uzaktan ve yakından gelenlere teşekkür etti. Apak, "TGRT FM'in 15 yaşına girmiş olmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yaş delikanlılık yaşıdır. 15 yaş, kız olsun erkek olsun saman yellerinin estiği bir zamandır. Çok şükür ki bizim kafamızda, sağımızda-solumuzda ve arkamızda saman yeli esmiyor. Daha TGRT FM'in ismi telaffuz edildiği zamandan itibaren yolumuz, yöntemimiz, yayınımız ve protokolümüz de bellidir. Bu kadar yıldan beri burada çeşitli arkadaşlarla çalıştığımız gibi, bugüne onların sayesinde geldiğimizi de belirtmek isterim. İnsan hiçbir zaman tek başına bir şey yapamaz. El ve gönül birliği ile beraberce olan işlerde hep muvaffakiyet vardır. Onun için emeği geçen bütün arkadaşlarımızı kutluyor ve nice 15 senelere inşallah diyorum" diye konuştu.

  kültür sanat kategorisindeki en yeni içerikler
- Türk sinemasını bekleyen büyük tehlike…
- Sinemeseverler Azalıyor mu?
- Kâbe'deki Osmanlı Revakları Yıkılmayacak...
- TGRT FM 19 Yaşına Girdi....
- Van seyahatim...
- Mona Lisa'nın sırrını çözecek mezar açıldı!
- Cannes Film Festivali Başlıyor!
- İstanbul Film Festivali Başlıyor
- Burhan Kuzu’dan Gündem Oluşturacak Kitap...
- Mesir Festivali Başladı
- 3500 Vakıf Eseri Restore Edildi...
- Vizyona 6 Film Girdi...
- Oscar'a "Zoraki Kral" Damgası...
- Washington'da Osmanlı İzleri...
- Tarihî bir mevlid...
- 2010 Oscar adayları belli oldu...
- Vizyonda Bu Hafta...
- "Muhteşem" Tepki...
- Altın Küre'de "Sosyal Ağ" Damgası...
- "Muhteşem Yüzyıl"a Rekor Şikayet
- Necati Cumalı'nın bilinmeyen şiiri!..
- Mahmut hoca taburcu oldu!..
- Dizi Süreleri Kısalacak mı?
- S. Ahmet Arvasi dualarla anıldı...
- Ulucanlar İşkence Müzesi Oldu...
- Bu kategoridekileri listele
   
SaatliMaarif.com
Sınırı çizilen her özgürlük tanımı kalemimizin mürekkebidir....
Bir Derinev Yapımı